Відмивання грошей: в Австрії затримали колишнього російського високопосадовця

Борис Мазо

В Австрії у справі про відмивання грошей затримано колишнього високопосадовця Міністерства культури Росії Бориса Мазо. Об этом сообщает telemultimedia.in.ua со ссылкой на СМИ.

Росіянина затримали у Відні в рамках операції по боротьбі з відмиванням грошей. Ще трьох осіб, причетних до справи, затримали в Іспанії. Про це повідомила пресслужба Нацполіції Іспанії.

Двоє затриманих – громадяни Росії, колишня дружина і син російського ексчиновника. Третій — іспанський адвокат з юридичної фірми у Марбельї.

"ТАСС" стверджує, що затриманий був колишній глава департаменту управління майном та інвестиційної політики Мінкультури Борис Мазо.

У чому підозрюють Бориса Мазо?

За попередньою інформацією, відмивання грошей відбулося при покупці розкішної вілли у Марбельї за ціною 4 мільйони євро.

Розслідування у справі почалось у липні 2018 року, коли слідчі отримали запит від російської влади про великомасштабне податкове шахрайство, скоєне колишнім чиновником російського міністерства. Російська влада видала міжнародний ордер на його арешт.

В одному із судових процесів у Росії йому у співпраці з іншими людьми інкримінується розкрадання близько 7,2 мільйона доларів державних коштів, які були виділені на реконструкцію музею Ермітаж у Санкт-Петербурзі.


Джерело статті: “http://24tv.ua/vidmivannya_groshey_v_avstriyi_zatrimali_kolishnogo_rosiyskogo_visokoposadovtsya_n1230736”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя