Говорити вже не треба: Рада готує відповідний законопроєкт, який унеможливить телемости з РФ

Фото: ДетекторМедіа


Нагадаємо, нещодавно «NewsOne» ошелешив всіх анонсом про телеміст з «Россия24». Таким чином, канал поклав на себе «велику місію» примирення України та Росії. Пропагандисти країни агресора у своїх публікаціях, сюжетах вже неодноразово з нами «браталися». Якраз не вистачало двостороннього аудіозв’язку. Об этом сообщает sobitie.in.ua со ссылкой на СМИ.


Реакція суспільства, а також більшості проукраїнських політиків не забарилася. Зокрема, сьогодні, 8 липня, Андрій Парубій повідомив, Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики підготує законопроєкт, який унеможливить проведення телемосту між Україною та РФ. За словами голови ВР (Андрія Парубія) вже цього тижня депутати можуть перейти до розгляду відповідного проєкту.


Також, тимчасовий виконувач обов’язків глави СБУ Іван Баканов запропонував ініціювати невідкладне скликання позачергового засідання РНБО України, де мають прийняти рішення про застосування персональних спеціальних економічних та інших заходів до юридичних осіб, які здійснюють мовлення під логотипом «112Україна» та «NewsOne» й вивести їх у дію відповідним указом Президента України.


Джерело статті: “https://forpost.media/novosti/govoriti-vzhe-ne-treba-rada-gotuie-vidpovidnij-zakonoproiekt-jakij-unemozhlivit-telemosti-z-rf.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя